Torby papierowe z nadrukiem (Poznań) – ekologiczne narzędzie marketingowe

Papierowe torby ekologiczne Poznań

Poznań jest jednym z miast, w którym duży nacisk kładzie się na wprowadzanie ekologicznych rozwiązań. Wiele poznańskich przedsiębiorstw również chce być identyfikowanych z dbaniem o środowisko naturalne, dlatego m.in rezygnują z plastikowych sztućców i pudełek na stołówkach, organizują punkty zbiórki zużytych baterii, wprowadzają segregację odpadów oraz zamiast tradycyjnych foliówek wybierają ekologiczne torby papierowe. Są one zazwyczaj wykonane z papieru Kraft, przyjaznego środowisku naturalnemu, który szybko się rozkłada i podlega recyklingowi.

Gdzie stosowane są papierowe torby reklamowe (Poznań)?

Uniwersalność toreb – zarówno jeśli chodzi o estetykę, jak i funkcjonalność – powoduje, że torby papierowe (Poznań) są tak chętnie wybierane i wykorzystywane w różnych dziedzinach, takich jak np.:

  • sklepy detaliczne (butiki i sklepy odzieżowe, sklepy spożywcze i delikatesy),
  • targi i wystawy,
  • konferencje i seminaria,
  • eventy i imprezy firmowe (prezenty dla gości),
  • branża gastronomiczna i spożywcza (piekarnie, cukiernie, restauracje, kawiarnie),
  • sklepy z upominkami,
  • sklepy z kosmetykami i perfumami (luksusowe opakowania na zakupy),
  • kampanie marketingowe i promocyjne (akcje promocyjne),
  • eventy charytatywne i społeczne.

Papierowe torby ekologiczne (Poznań) – uniwersalny wygląd

Prosty, nieskomplikowany wygląd toreb papierowych powoduje, że nie rzucają się one w oczy, a umieszczony na nich nadruk jest bardzo widoczny. Stonowane kolory toreb nie przyciągają uwagi, dzięki czemu patrzący może skupić się na wykonanym nadruku na torbach papierowych (Poznań).

Torby papierowe z nadrukiem (Poznań) – co na nich drukować?

Nie wszyscy sobie zdają sprawę, że nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy na skomplikowane narzędzia marketingowe, żeby marka firmy stała się rozpoznawalna. To właśnie dbanie o szczegóły i promowanie przedsiębiorstwa przez liczne, ale drobne działania marketingowe może okazać się najkorzystniejsze, zwłaszcza w mieście takim jak Poznań. Torby papierowe z logo (Poznań), hasłem reklamowym, adresem strony internetowej, danymi kontaktowymi, to jedno z tych działań marketingowych, które nie wymaga wysokich nakładów finansowych, a realnie buduje świadomość marki w środowisku publicznym.

Papierowe torby reklamowe (Poznań) – charakterystyka

Torby papierowe (Poznań) wykonane są z wytrzymałego i odpornego na rozdarcia papieru Kraft, dzięki któremu jest możliwe przenoszenie w torbie produktów ważących nawet do 10 kg (w zależności od rozmiaru torby). Uchwyt może być wykonany z papieru lub skręcanego sznurka, który jest bardziej wytrzymały. Druk loga, grafiki lub tekstu wymaga dostarczenia przez klienta wysokiej jakości pliku kompatybilnego ze specyfikacją techniczną maszyny drukującej. Nadruk wykonywany jest za pomocą jednej z trzech metod: druku fleksograficznego, druku offsetowego lub sitodruku. Na wybór metody będzie miała wpływ wielkości nakładu i termin realizacji projektu.

Zobacz też: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Warszawa, Łódź, kolejne miasta niedługo.

Social Media