Torby papierowe z nadrukiem – producent Bellerdruk

Niezależnie od branży, w której działasz, torby papierowe z nadrukiem będą znakomitym gadżetem reklamowym, dzięki któremu inni będą kojarzyć markę Twojej firmy jako markę premium. Bellerdruk to uznany producent toreb papierowych, który dopilnuje by logo firmy lub dowolny nadruk prezentował się efektownie na gadżetach reklamowych.

Producent toreb papierowych z nadrukiem – czym się zajmuje?

Jako producent toreb reklamowych papierowych oferujemy naszym klientom zróżnicowaną ofertę, a także możliwość wykonania dowolnego nadruku na powierzchni toreb, z wykorzystaniem fleksograficznej i offsetowej metody druku lub sitodruku. Nie jesteśmy tylko wykonawcą, ale jako doświadczony producent toreb papierowych z nadrukiem, również doradzamy naszym klientom w kwestii projektów, ponieważ zależy nam na ich zadowoleniu i czerpiemy satysfakcję z dobrze wykonanych przedsięwzięć.

Bellerdruk, producent toreb reklamowych papierowych – kim jesteśmy?

Nasza firma to wieloletni producent toreb papierowych. Początek naszego przedsiębiorstwa sięga 1958 roku, kiedy to zostało założone przez Zbigniewa Bellera. Aktualnie firma prowadzona jest przez jego rodzinę. Lata doświadczeń jako producent toreb papierowych z nadrukiem nauczyły nas jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Klienci cenią sobie współpracę z nami i często do nas wracają. Staramy się na każdy pomysł spojrzeć indywidualnie i wcielić go w życie zgodnie z wyobrażeniami naszych partnerów biznesowych. Torby papierowe z nadrukiem (producent Bellerdruk) powstają za pomocą druku offsetowego, sitodruku lub z wykorzystaniem fleksograficznej metody druku.

Torby papierowe z nadrukiem – producent Bellerdruk

W ofercie naszej firmy znajdują się torby papierowe eko. Producent, taki jak nasza firma, zapewnia możliwość wykonania dowolnych nadruków za pomocą następujących rodzajów druku:

  • druk offsetowy: płaska technika druku, w której wzór nadruku przenoszony jest z płaskiego wałka drukowego na gumowany wałek, a następnie na papier;
  • fleksograficzna metoda druku: jest to metoda druku wypukłego. Druk odbywa się z wykorzystaniem polimerów, kliszy lub matryc. Ta metoda wydruku wykorzystuje wodne farby szybkoschnące.
  • sitodruk: wzór nanoszony jest na matrycę w postaci sita. Na metalową powierzchnię sita nanosi się specjalny materiał światłoczuły lub blokujący farbę.

Torby papierowe z nadrukiem – producent Bellerdruk

Klienci bardzo często zwracają się do nas, ponieważ potrzebują wysokiej jakości toreb papierowych z nadrukowanym logo firmy. Każdego dnia realizujemy takie projekty, zapewniając profesjonalne podejście do klienta i najwyższą jakość wykonania. Jako producent toreb papierowych reklamowych, oferujemy partnerom biznesowym torby papierowe eko (producent Bellerdruk), które nie tylko prezentują się bardzo atrakcyjnie, ale również są przyjazne dla środowiska naturalnego. Takie ekologiczne torby papierowe z logo (producent Bellerdruk), są znakomitym gadżetem reklamowym.

Masz pytanie?

Zadzwoń

Pobierz katalog

Social Media